That what you give you will get...

niedziela, 20 czerwca 2010

!!SALES!!

Witam wszystkich!!
Długo się nie odzywałam, ze względu na fakt iż miałam bardzo dużo nauki, jak chyba każda studentka w tym okresie. Poza tym aktywnie poszukuję pracy, a czas zabierały mi również moje przygotowania do 21 urodzin!!!!
Jednak znalazłam chwile czasy na „buszowanie” po wyprzedażach. Mój mózg kiedy widzi napis SALE albo -40% -50% -70% wariuje!!! Mimo to zakupy zrobiłam całkiem rozważnie i jestem z tego bardzo bardzo dumna. Poniżej podzielę się z Wami moimi zdobyczami, jednak uprzedzam z góry że o wiele ładniej ubrania wyglądają na osobie niż na moim dywanie… mam nadzieję że wkrótce będę miała okazję to udowodnić:)


Hello everybody!!
I don’t write hire long time because of my study, like each student in this time. Expect that I am actively searching job, and I preparing my 21 birthday!!
But I find time to “rampage” for sales. When my brain see inscription like SALE or -40% -50% -70% go crazy! But my shopping were cautiously and I am very proud. Below I share with you my trophies, but I must to forewarn you, because clothes looks completely better on the person than on my carpet… I hope that I could prove it you soon!
shorts/t-shirt/blouse/dress from H&M

1 komentarz: